АЛБАН ТУШААЛТАН, УТАС

д/д

Нэр

Албан тушаал

Утас

И-Мэйл хаяг

1

Жамба Сүхбаатар

Хэлтсийн дарга

7046-2836

j.sukhbaatar@burtgel.gov.mn

 

2

 Биндэръяа Батэрдэнэ

Хяналтын Улсын байцаагч

7046-2837

bi.bat-erdene@burtgel.gov.mn

3

Ичинхорол Батсайхан

ИУБТ-ийн дарга бөгөөд Улсын ахлах бүртгэгч

7046-2854

i.batsaikhan@burtgel.gov.mn

4

Санжмятав Хоролгарав

ЭХЭУБ-ийн тасгийн дарга бөгөөд Улсын ахлах бүртгэгч

7046-2855

 

 

5

Дамдин Жаргалсайхан

Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэгч

7046-2837 jargalsaikhan.d@burtgel.gov.mn

6

Сониндорж Норов

Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

7046-2855

 

7

Натарын Энхбат

Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

7046-2855

 

8

Нямдорж Баярмаа

Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

7046-2855

 

9

Махмэдрий Ариунжаргал

Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

7046-2854

 

10

Нямсүрэн Наранбилэг

7046-2854

 

11

Сэдсүрэн Мөнгөнцэцэг

Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

7046-2854

 

12

Балдоо Мөнсүлд

Ерөнхий нягтлан бодогч

7046-2837

 

munkhsuld@burtgel.gov.mn

13

Жамбажамц Доржсэмбэ

Мэдээлэл технологийн ажилтан

9206-2223

dorjoodorjsembe@gmail.com

14

Чинбаатар Баасанжав

Бичиг хэргийн эрхлэгч, нярав

7046-2837

chinbaatar_baasanjav@yahoo.com

15

Мөнхжаргал Шүрэнцэцэг

Архивч

7046-2854

 

16

Санжаажав Сүрэнхорол Архивч 7046-2854

 

17

Аавхүү Амгаланбаатар

Жолооч

98213241

 

18

Хорлоо Энхжаргал

Алдархаан сумын Улсын бүртгэгч

9206-0662 

enhkjargal_horloo@gmail.com

19

Доржнамжин тэгшбаяр

Асгат сумын Улсын бүртгэгч

9993-7744

tegshe065@gmail.com

20

Марзиймаамаа Долгоржав

Баянхайрхан сумын Улсын бүртгэгч

9896-9906

Dolgorjav720128@gmail.com

21

Түгээбилэг Нямдорж

Баянтэс сумын Улсын бүртгэгч

8088-0006

nymka19860401@gmail.com

22

Төмөрбаатар Сувдаа

Дөрвөлжин сумын Улсын бүртгэгч

8860-9093

tsuvdaa71@ gmail.com

23

Гарам Долгорсүрэн

Завханмандал сумын Улсын бүртгэгч

88606908

 

24

Ням-Очир Батбилэг

Идэр сумын Улсын бүртгэгч

9455-5565

Batbileg.9890@gmail.com

25

Гэндэн Жигжидсэрээтэр

Их-Уул сумын Улсын бүртгэгч

88043863

g.jiigee81@gmail.com

26

Раднаасэд Баасандаш

Нөмрөг сумын Улсын бүртгэгч

9206-5223

numrug_0830@yahoo.com

27

 Цээсүрэн Лхагвасүрэн

Отгон сумын Улсын бүртгэгч

8883-1433

ts.lkhagvaa53@gmail.com

28

Шагдаржав Даваадорж

Сонгино сумын Улсын бүртгэгч

9206-5228

Davka821025@gmail.com

29

Жаргалсайхан Өлзийжаргал

Сантмаргац сумын Улсын бүртгэгч

8971-8667

ulzii.032@yahoo.com

30

Батамгалан Батбаатар

Тосонцэнгэл сумын иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

9860-8878

batgaa72@gmail.com

31

Пүрэвсэнгэ Батбаатар

 Тосонцэнгэл сумын эд хөрөнгийн бүртгэлийн Улсын бүртгэгч

8011-0806

p81bator@gmail.com

32 Бат-Эрдэнэ Нансалмаа Тосонцэнгэл сумын эд хөрөнгийн бүртгэлийн Архивч 9591-2112 nansalmaa2112@gmail.com
33 Дашцэрэн Энхтуяа Түдэвтэй сумын Улсын бүртгэгч 9812-9025 enkhtuya627@gmail.com
34 Товуухорол Бумбасүрэн Тэлмэн сумын Улсын бүртгэгч 9588-2508 Bumaa_1018@yahoo.com
35 Ариунбаатар Энхзаяа Тэс сумын Улсын бүртгэгч 8517-1919 enhzaya451@gmail.com
36 Мөнхбат Баярмэнд Ургамал сумын Улсын бүртгэгч 8001-7207 bayraa_happy07102@yahoo.com
37 Балдан Отгонцэцэг Улиастай сумын Улсын бүртгэгч 8907-2040 baldanotgontsetseg@gmail.com
38 Лхагвасүрэн Эрдэнэцэцэг Цагаанхайрхан сумын Улсын бүртгэгч 9206-5442 eerka2017@gmail.com
39 Лхагважав Бадамгарав Цагаанчулуут сумын Улсын бүртгэгч 8848-4747 badmaa.1208@gmail.com
40 Юнрэн Самдан Цэцэн-Уул сумын Улсын бүртгэгч 8809-9122 samdan830625@gmail.com
41 Дагийсүрэн Базардорж Шилүүстэй сумын Улсын бүртгэгч 8922-1598 bazardorj.8922@gmail.com
42 Нацаг Дашжаргал Эрдэнэхайрхан сумын Улсын бүртгэгч 8868-8000 n.dashka8000@gmail.com
43 Батсуурь Амгаланбаатар Яруу сумын Улсын бүртгэгч 9863-0209 amgalanbaatar0209@gmail.com

ШИНЭ МЭДЭЭ